לטבול את עצמך במימי העולם המרתקים

לטבול את עצמך במימי העולם המרתקים

בשנת 2020. במהלך המגיפה, בנו מחדש את העולם התת -ימי כולו .  נחל הר עם זרימה של 100 אלף. ליטר מים/שעה שבהם הפורלים שלנו, מערות מקסיקניות, מלאווי, אמזוניה, אי צבים, צפרדעים שהאינדיאנים מרעילים איתם את החצים שלהם או הפורמיקאריום הגדול ביותר, כלומר תל נמלים גדול בחתך אנכי כשכל המסדרונות התת-קרקעיים גלויים ואלפי נמלים עובדות עבור ה"מלכה" שלהן. עושר הטבע במהדורתו המעודנת! הזוכים בתחרויות האקווריום יצרו תיאטרון תת ימי אמיתי! המקום המושלם לטיול משפחתי עם מגע של חינוך.

שעות פתיחה: כל יום בין השעות 10:00-19:00 

טלפון: 508-490-098

אתר: https://www.google.com/maps/dir/?api=1&destination=49.29431220000001,%2019.9368539

מחירים: 

  • 21 PLN לאדם
  • הנחה ........... 18 PLN לאדם (ילדים / סטודנטים / פנסיונרים / גמלאים)
  • משפחה (מינימום 2 + 1) ........ 50 PLN
  • ילדים עד 3 שנים ..........חינם
  • מדריך אודיו .......... PLN 3


אתה יכול גם לשנות את הכותרת הרשומה לעיל ולהוסיף גם מאמרים חדשים. ערוך את המאמרים שלך מהכרטיסייה דפים על ידי לחיצה על כפתור העריכה. זהו מאמר כללי שתוכלו להשתמש בו להוספת תכני מאמרים / נושאים באתר שלכם.
אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו בכל מה שיש לך לומר במאמר החדשות / הנושא שלך. אתה יכול גם לשנות את הכותרת הרשומה לעיל ולהוסיף גם מאמרים חדשים.
ערוך את המאמרים שלך מהכרטיסייה דפים על ידי לחיצה על כפתור העריכה. זהו מאמר כללי שתוכל להשתמש בו להוספת תכני מאמרים / נושאים באתר שלך.

אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו בכל מה שיש לך לומר במאמר החדשות / הנושא שלך. אתה יכול גם לשנות את הכותרת הרשומה לעיל ולהוסיף גם מאמרים חדשים. ערוך את המאמרים שלך מהכרטיסייה דפים על ידי לחיצה על כפתור העריכה. זהו מאמר כללי שתוכלו להשתמש בו להוספת תכני מאמרים / נושאים באתר שלכם. אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו בכל מה שיש לך לומר במאמר החדשות / הנושא שלך. אתה יכול גם לשנות את הכותרת הרשומה לעיל ולהוסיף גם מאמרים חדשים. ערוך את המאמרים שלך מהכרטיסייה דפים על ידי לחיצה על כפתור העריכה. זהו מאמר כללי שתוכלו להשתמש בו להוספת תכני מאמרים / נושאים באתר שלכם.

אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו בכל מה שיש לך לומר במאמר החדשות / הנושא שלך. אתה יכול גם לשנות את הכותרת הרשומה לעיל ולהוסיף גם מאמרים חדשים. ערוך את המאמרים שלך מהכרטיסייה דפים על ידי לחיצה על כפתור העריכה.